ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Хотієнко Л.І.

Статус:

Новий проект

Дата:

23.03.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 48
Про заміну сторони в договорі платного користування внутрішньогосподарською відкритою зрошувальною системою (її частиною) від 15.04.2013 року №7.

СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

VІІІ скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_____сесії

_____________________ № _________

Про заміну сторони в договорі платного

користування внутрішньогосподарською

відкритою зрошувальною системою

(її частиною) від 15.04.2013 року № 7

Розглянувши заяву громадян ТОВ «Рис України» про зміну сторони в договорі оренди земельної ділянки та надані документи, рішення виконкому міської ради від _____ року №___, керуючись частиною 2 статті 377, частиною 3 статті 415 Цивільного кодексу України, статтями 120, 124 Земельного кодексу України, частиною 3 статті 7, статтею 30 Закону України «Про оренду землі», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Замінити сторону в договорі від 15.04.2013 року № 7 платного користування внутрішньогосподарською відкритою зрошувальною системою (її частиною), укладеного з ТОВ «Рис України» , шляхом укладання додаткової угоди про заміну сторони, а саме: замінити власника : Тарасівську сільську раду на Скадовську міську раду.

2.Визначити, що Скадовська міська рада є правонаступником прав та обов'язків власника за договором від 15.04.2013 року № 7.

3. Доручити міському голові Яковлєву О.Ю. укласти від імені Скадовської міської ради додаткову угоду про заміну сторони до договору від 15.04.2013 року № 7.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В., головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради Хотієнко Л.І. та постійну комісію міської ради з питань адміністративно - територіального устрою, врегулювання земельних відносин, планування території, природокористування, охорони пам’яток, розвитку сільського господарства.

Міський голова О.Ю. ЯКОВЛЄВ