ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

52

Дата реєстрації:

30.03.2021

Проголосовано:

31.03.2021 15:19:41

Автор:

Юзвов Л.Ю.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 52СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

VІІІ скликання

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ сесії

 ______________________ №_________

 
Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило В.В.


 

 Розглянувши заяву заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило В.В., відповідно до статті 20 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись статтею 25, частинами першою – третьою статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

В И Р І Ш И Л А:

 1. ЗВІЛЬНИТИ ЗАКУСИЛО Вадима Валерійовича з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно статті 38 Кодексу законів про працю України (за власним бажанням).

2. Вивести ЗАКУСИЛО Вадима Валерійовича зі складу виконавчого комітету Скадовської міської ради VIII скликання, затвердженого рішенням VIII сесії міської ради VІІІ скликання від 24 лютого 2021 року № 145 “Про утворення виконавчого комітету Скадовської міської ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу”.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань законності, запобігання корупції, захисту прав та свобод громадян, депутатської діяльності та етики (мандатна), дотримання Статуту територіальної громади міста Скадовська, Регламенту роботи міської ради та взаємодії з правоохоронними органами.

 

 

 

Міський голова                                                                      О.Ю. ЯКОВЛЄВ