ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

52

Дата реєстрації:

24.03.2021

Проголосовано:

31.03.2021 15:17:02

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 52


СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

VІІІ скликання

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ сесії

 
  ______________________ №_________

 
   
Про надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність Скадовської міської територіальної громади шкільних автобусів

 
 

Розглянувши розпорядження голови Скадовської районної державної адміністрації від 25 лютого 2021 року № 59 «Про пропозицію передачі з державної у комунальну власність шкільних автобусів», перелік шкільних автобусів, що погоджений для передачі з власності відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області у власність територіальних громад, та відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», листа Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі від 02 березня 2021 року № 04-04-00670, листа голови Скадовської районної державної адміністрації від 04 березня 2021 року № 01-15/161 «Про передачу шкільних автобусів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на прийняття з державної власності у комунальну власність Скадовської міської територіальної громади шкільних автобусів згідно переліку (додаток 1).

2. Затвердити техніко-економічне обґрунтування доцільності прийняття транспортних засобів з державної власності відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області у власність Скадовської територіальної  громади  (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку промисловості, транспорту, торгівлі, будівництва, архітектури та ефективного використання об'єктів комунальної власності, начальника відділу освіти міської ради Кишкіну А.А.

 

 

Міський голова                                                                      О.Ю. ЯКОВЛЄВ 

ДОДАТКИ

1 Додаток до рішення про автобуси.pdf Переглянути